כנס המנהלים – אירוע בלתי נשכח

טרם נעילתה של שנת 2021 ערכנו כנס מיוחד בן יומיים למנהלי בתי ספר במלון שפיים. המשתתפות והמשתתפים בכנס נהנו משפע הרצאות וסדנאות בנושא איך מספרים את הסיפור שלנו, מהופעה מעולה ומשעשעת במיוחד של הצמד 'פלפלים' הנפלא, מארוחות מגוונות והכי חשוב – מפגש בלתי אמצעי עם מנהלות ומנהלים המייצגים את כל הפסיפס הישראלי היפה – ערבים ויהודים, דתיים וחילונים אשר לכולם חזון אחד ומטרה משותפת – חינוך דור העתיד על בסיס ערכים מחד והקניית כלים להצלחה בעתיד מחד. ביום שישי הצטרפו לכנס ועד המנהל של העמותה ,יושבי ראש ועדי הפעולה אותם אנשים מופלאים מהעולם העסקי , הצבאי והאקדמאי המהווים דמויות של מנטורים ומסייעים למנהל וצוותו להגשים את החלומות.

בדבריה ציינה קארן טל המנכ"לית "המפגש המשותף מוכיח הלכה למעשה את כוחה הרב של קהילה ,את החשיבות בבניית הסולדיריות החברתית". "זהו מפגש של אנשים טובים ( מאוד) שבאים באמת ובתמים לתת ללא תנאי" סיכם רן מנו יו"ר ועד הפעולה בבתי ספר אלראזלי כפר קאסם.

המפגשים היוו קרקע פורייה לשיתוף ידע והתמודדות עם אתגרים בחינוך ובקהילה ולקבלת השראה ליוזמות ופעולות. משתתפי הכנס סיפרו כי פעם אחר פעם עלו ביטויים של אהבה, משפחה, חלומות, להיות שם – להיות אדם ולא סתם – כי זהו המכנה המשותף החשוב ביותר לכל העוסקים בעולם החינוך. תודה לכל המשתתפים ולכל המארגנים בכנס שעוד רבות ידובר עליו!

שתפו את הפוסט

פוסטים נוספים

דילוג לתוכן