מחנה הקיץ הגדול של תובנות

הקיץ כבר עומד בפתח ועימו SUMMERCAMP תובנות – מחנה הקיץ הגדול והמושקע של תובנות בחינוך! המחנה משלב בין כיף, הנאה וגיבוש חברתי של תלמידים ממקומות שונים בישראל לבין צלילה לעולמות הטכנולוגיה, העיצוב, המוזיקה, הצילום, הגיימינג, הרובוטיקה ועוד…כל מה שצריך לדעת על החוויה הגדולה של הקיץ. SUMMERCAMP יתקיים הודות ליוזמה וחיבור של ליאורה פרופר חברת גרעין המייסדים של תובנות בחינוך לקרן Goodman Shawna שהביאה את התפיסה של מחנות קיץ לישראל.

בין גלישת גלים לרכישת כלים לחיים…הכל הולך לקרות במחנה הקיץ הגדול של תובנות בחינוך! מחנה הקיץ שיתקיים מאיר שפיה למשך 10 ימים בתאריכים 8-12 באוגוסט, יעניק חוויה חברתית-חינוכית מעשירה ובלתי נשכחת ל-100 תלמידים בכיתות ז'-ט', משבעה בתי ספר השותפים בתובנות בחינוך. מחנה הקיץ יופעל ע"י BIG IDEA אשר מתמחים במחנות קיץ עם ערכים מוספים בדמות הקניית כלים טכנולוגיים, פיתוח ושיפור היצירתיות של התלמידים לצד שימת דגש על הפן החברתי וחיבור בין תלמידים ממקומות ורקעים שונים. מחנה הקיץ הולך להיות השילוב המושלם בין כיף והנאה בלתי פוסקים (בריכה, תחרויות שונות, גלישת גלים(!) ועוד….) לבין התנסות חווייתית בעולמות טכנולוגיים מתקדמים כדוגמת רובוטיקה, עיצוב בתלת ממד, מוזיקה דיגיטלית, בניית משחקי מחשב, צילום דיגיטלי ועוד….בין גלישת הגלים לרכישת הכלים ייהנו התלמידים במחנה ממגוון נפלא של סדנאות חברתיות אשר יעסקו בנושאים חשובים לחיים כדוגמת פיתוח כישורי מנהיגות.
בתי הספר אשר נבחרו להשתתף במחנה הקיץ: יערת העמק וחטיבת הביניים רוגוזין ממגדל העמק, חטיבת ביניים שז"ר מבת ים, בקמפוס ביאליק רוגוזין מת"א, תיכון למדעים ולהנדסה אורט לוד, חטיבת הביניים גמנסיית הרצוג מחולון ובית הספר רמז מבני ברק (פרדס כץ). נציגות התלמידים מכל בית ספר תיקבע לאחר הליך מיון והתאמה.
אנו בתובנות בחינוך מאמינים מאוד בלימוד חווייתי, כאשר תלמיד נמצא בסביבה שכיף לו להיות בה וגם החומרים הנלמדים מועברים בצורה מלאת חיים, לא רק שהחומר ייקלט מהר יותר אלא גם התלמיד ירצה ללמוד יותר ויותר להרחיב אופקים ולפרוץ גבולות. מחנה קיץ, שהבסיס שלו הוא פעילות מהנה ללא הפסקה, הוא ללא ספק הסביבה המושלמת לכך.
נתראה במחנה!

שתפו את הפוסט

פוסטים נוספים

דילוג לתוכן