תכנית גפ"ן

התכניות שלנו מאושרות על ידי משרד החינוך וכלולות במאגר התכניות והמענים. הן נכתבו בקפידה ובמקצועיות ומלוות על ידי צוות מיומן בעל ניסיון פדגוגי עשיר.

התכניות:

תכנית מספר 2672- מודל הוליסטי לשינוי בית ספרי

"תובנות בחינוך" מפעילה מתודולוגיה  לשיפור מתמשך במדדים החינוכיים והפדגוגיים בבתי ספר, במטרה לאפשר למספר תלמידים רב להגיע למיצוי הפוטנציאל שלהם. 

מטרת התכנית שלנו היא להפוך בתי ספר בפריפריה החברתית-גיאוגרפית לבתי ספר מעוררי השראה בעלי הישגים חינוכיים וחברתיים. התפיסה שלנו היא שבית הספר הוא השדה העיקרי והמשמעותי שבו מתבצעת הפעילות החינוכית. לכן בניית מעטפת תמיכה המתבססת על הנהלת בית הספר, צוות המורים, ההורים ומפגשים עם קהילת מתנדבים קבועה- מהאקדמיה, הצבא וההייטק מאפשר לבית הספר להיות עוגן חינוכי שמפתח קהילה.

 על מנת שהשינוי יהפוך להיות בר קיימא, אנו פועלים בשני מישורים. הראשון ליווי צמוד ואיכותי להנהלת בית הספר וצוות ההוראה על ידי הצוות המקצועי שלנו ועל ידי מתנדבים מעולמות תוכן מגוונים שנבחרים לאחר היכרות עם הצוות וצרכיו. השני הוא השותפויות שמבוססת על שיתופי פעולה עם חברות היי טק, מוסדות אקדמיים, יחידות צבאיות, רשויות מקומיות, עמותות ואנשים בכירים במשק הישראלי. המתנדבים מגיעים לבית הספר, יוצרים עם התלמידים מפגשים משמעותיים ופותחים בפניהם אופק והשראה לתמונת עתיד אפשרית עבורם.

 תכנית מספר 12656- בדרך לחיים משותפים

אנחנו מאמינים ששפה מגדירה מציאות ובכוחה גם לשנות, מכיוון שאנו שואפים לחברה בה התלמידים בישראל כשהם בשלב גיבוש הזהות שלהם יפגשו את האחר, מולו יחזקו את עצמם אך יצליחו ללמוד, לקבל ולהסתקרן בו. יצרנו תכנית בה ניצור הכרות בין ילדים מהחברה היהודית והחברה הערבית, בתוכנית התלמידים יכירו את התרבות הערבית/יהודית, ילמדו את השפות השונות ויפגשו כבסיס לחיים משותפים ולחברה מתוקנת.

מזמינים אתכם ביחד איתנו ליצור שינוי, השאירו את הפרטים בטופס המצורף ונחזור בהקדם

דילוג לתוכן